Edit Content

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı Nedir?

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı Nedir? Giderek daha fazla insan ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri bulmak için internete yöneliyor. Bu nedenle, e-ticaret , küçük işletmeler için bile her zamankinden daha önemli.

Sadece bir çevrimiçi mağazaya sahip olmak yeterli değildir. E-ticaret satışlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için web sitenizi ve pazarlamanızı optimize etmek için adımlar atmanız gerekir. Aksi takdirde, işletmeniz asla tam potansiyeline ulaşamaz.

İşte çevrimiçi satış hakkında bilmeniz gerekenler ve e-ticaret satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak altı pazarlama ipucu .

E-Ticaret Neden Bu Kadar Önemli?
Fiziksel konumları olan mağazalar için hala bir yer olsa da, çoğu insan isterlerse ihtiyaç duyduklarını çevrimiçi olarak bulabilmeyi umuyor. Aslında, birçok insan yalnızca çevrimiçi alışveriş yapmaya hazırdır . Dolayısıyla, bir e-ticaret mağazanız yoksa birçok potansiyel satışı kaçırıyorsunuz demektir.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

E-ticaret siteleri, çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından bazılarıdır. Ancak bir tanesini çalışır duruma getirmek için profesyonel bir e-ticaret web sitesi tasarımına , web barındırmaya ve daha fazlasına yatırım yapmanız gerekir.

Birçok işletme bu yıl çevrimiçi bir mağaza oluşturma kararı aldı. Aslında, çevrimiçi alışveriş, insanların interneti kullanmalarının en popüler nedenlerinden biridir. 2019’da Statista , dünya çapında perakende e-ticaret satışlarının 3.53 trilyon dolara ulaştığını ve çevrimiçi perakende gelirlerinin 2022’de 6.54 trilyon dolara çıkacağı tahmin ediliyor.

İşte bakmanız gereken bazı şeyler:

Reklam Kampanyalarınızın Dönüşüm Oranları: Hangi kampanyaların işe yarayıp hangilerinin yaramadığını belirleyin. Ardından, düşük performans gösteren kampanyalarda ayarlamalar yapabilir veya onları terk edip satışları artıran kampanyalara odaklanabilirsiniz.
Açılış Sayfalarınızın Dönüşüm Oranları: Web sitenize giren insanlar gerçekten bir şey satın alıyor mu, yoksa tıklıyorlar mı? Rakamlara bakın ve daha fazla satış elde etmek için geliştirilebilecek sayfalar olup olmadığına bakın .
Sepeti Terk Etme: Kaç kişi alışveriş yapmadan önce sadece ayrılmak için sepetine ürün ekliyor? Bu sayı yüksekse, ödeme işleminizle ilgili bir sorun olduğunu gösterebilir.
İyi bir strateji, aynı anda alakalı açılış sayfalarına sahip birden fazla reklam yayınlamak ve ardından hangilerinin en fazla dönüşümü sağladığını görmek için A/B testi yapmaktır. Bu, denklemden tahminde bulunmayı ortadan kaldırır ve neyin işe yaradığını hızlı bir şekilde görmenizi sağlar.

Çözüm
E-Ticaret, günümüz dünyasında başarılı bir perakendeci olmanın önemli bir parçasıdır. Çevrimiçi satış, yeni müşterilere ulaşmanıza ve sizin için uygun olduğunu bile bilmediğiniz pazarları keşfetmenize yardımcı olabilir.

İlk başta göz korkutucu görünebilir, ancak yukarıdaki ipuçlarını takip ederseniz, kısa sürede çok sayıda çevrimiçi satış gerçekleştireceksiniz.

360° Dijital Reklam Hizmetleri

Tüm çalışanları alanında birer uzman olan Art Life Medya’da, Web Tasarım, Video Animasyon, Grafik Tasarım, SEO & SEM, Mobil Uygulama Geliştirme, Funnel Stratejisi, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında, en yenilikçi ve çığır açıcı çözümler, dijital dünyada sesinin gür çıkmasını isteyen iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı ile İlgili Anahtar Kelimeler

konya web tasarımcı, kurumsal web tasarım fiyatları, konya web tasarım, web tasarım firması, profesyonel internet sitesi fiyatları, konya web tasarım ajansı, en iyi web tasarım firması, konya web ajans, Konya Web Tasarım Şirketleri, modern web tasarım, web sitesi yaptırma fiyatları, internet sitesi yaptırma fiyatları, web sitesi yaptırma ücretleri, web sitesi yaptırma maliyeti, en iyi web tasarım firmaları, profesyonel web sitesi fiyatları, profesyonel web tasarım firması, dinamik web sitesi fiyatları, wordpress web sitesi fiyatları, statik web sitesi fiyatları, anahtar teslim web sitesi, e ticaret web tasarım fiyatları, kurumsal logo tasarımı, e ticaret web sitesi fiyatları, ticari web sitesi fiyatları, e ticaret internet sitesi fiyatları, site tanıtım

Konya web tasarım, Web sitesi Kurma, Google web sitesi kurma, konya e-ticaret sitesi fiyatları, profesyonel web tasarım, web tasarım şirketleri, en iyi web tasarım ajansları, kurumsal web tasarım, konya web sitesi yapan firmalar, konya web yazılım, konya web tasarım fiyatları, en ucuz web sitesi, konya ucuz web tasarım, konya internet sitesi yaptırma, konya reklam ajansları, konyada internet sitesi yapanlar, web sitesi kuran firmalar konya, web tasarım seo hizmetleri, seo uyumlu web tasarım, seo uyumlu wordpress sitesi, konya en iyi web tasarım, internet sitesi tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım fiyatları, konya yazılım firmaları, seo uyumlu internet sitesi tasarım, web tasarımcı konya, internet sitesi kur, web site kur, hazır web site tasarım, mobil uyumlu web tasarım, mobil uyumlu web sitesi fiyatları, mobil uyumlu hazır web sitesi, hazır web sitesi fiyatları, web site, web site yaptırmak istiyorum, web hizmetleri, konya web sitesi tasarımı, en iyi internet sitesi yapan firma, kurumsal web sitesi yapan firmalar, web sitesi yapan kişiler, en iyi web sitesi yapan firmalar, en iyi web tasarım firmaları, konya web tasarım ajansı, web sitesi tasarım firmaları

BLOG

SON YAZILARIMIZ

Diğer yazılarımızı incelediniz mi?

Shopping Basket