Edit Content

Google Haritalara Kayıt

Google Haritalara Kayıt Olmak Ne İşe Yarar?

2021 yılı, Google Haritalar‘ın 16. yıl dönümü oldu! Google Haritalar, yıllar içinde basit bir sanal haritadan yerel işletmeleri keşfedebileceğiniz, ayrıntılı seyahatinizi planlayabileceğiniz ve önerilen yeni yerleri ortaya çıkarabileceğiniz bir yere dönüştü. Platform bir haritadan daha fazlasıdır, bir keşif yeridir.

Geçen yılın 2020 güncellemelerinden biri, kullanıcıların yakındaki işletmeleri ve hizmetleri hızlı ve kolay bir şekilde aramasına ve derecelendirme, inceleme veya resim gibi bilgilerini görüntülemesine olanak tanıyan bir “Keşfet” sekmesinin eklenmesini içeriyordu. Keşfet sekmesi, kullanıcıların tek bir platformdan yeni yerel yerler keşfetmesine olanak sağladı. Bu yıl Google Haritalar, keşfetme ve kişiselleştirme özelliklerini yeni 2021 özellikleriyle genişletti.

Google Haritalara Kayıt Olma'nın Faydaları

Mevcut anlık Canlı Görünüm özelliği, ” yakındaki dükkanlar ve restoranlar, ne kadar meşgul olduklarını, en son incelemeleri ve fotoğrafları ” göstererek bir yükseltme alıyor . Google Haritalar ayrıca kullanıcı deneyimini daha da kişiselleştiriyor. Örneğin, sabahları yakındaki kahvaltı yerlerini veya akşamları akşam yemeği yerlerini vurgulamak. Veya yeni bir şehre seyahat ediyorsanız, Google Haritalar popüler turistik yerleri gösterecektir.

Google Haritalar‘ın her yıl, bilinçli ve eyleme geçirilebilir bir karar vermek için işletmeleri aramak, karşılaştırmak ve değerlendirmek için hepsi bir arada bir araç olarak rolünü büyüttüğünü görüyoruz. Sadece A noktasından B noktasına yön bulmak için bir araç değil, aynı zamanda B noktasının tam olarak nerede olacağını bulmak için bir araçtır. 2020’de 1 milyarı aşkın Google Harita kullanıcısıyla , ki bu sayının artmakta olduğunu varsayabiliriz, bu, işletmelerin büyük bir kitleyle bağlantı kurma olasılığını açar. Ve benzersiz bir şekilde, karar vermeye hazır bir izleyici kitlesi.

Google Haritalar her şeyi bulmanıza yardımcı olabilir. Yakındaki restoranları aramaktan araba tamircisi bulmaya ve şehirdeki en iyi kokteylleri bulmaya kadar, Google Haritalar yardım etmek için burada! AI yeteneklerine dayalı olarak aramalarınıza veya önerilerinize verilen yanıtları sergilemek için güncellenmiş ve gözden geçirilmiş verilere dayanır.

Google Haritalar’ın Avantajları:
-İnsanların işletmenizi bulmasına yardımcı olur.
-İnsanların işletmenizle hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlar.
-İnsanları web sitenizi veya konumunuzu ziyaret etmeye teşvik eder.
-İşletmenizi resimlerle gösterir.
-İnceleme yoluyla müşteri güvenilirliği sunar.

360° Dijital Reklam Hizmetleri

Tüm çalışanları alanında birer uzman olan Art Life Medya’da, Web Tasarım, Video Animasyon, Grafik Tasarım, SEO & SEM, Mobil Uygulama Geliştirme, Funnel Stratejisi, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında, en yenilikçi ve çığır açıcı çözümler, dijital dünyada sesinin gür çıkmasını isteyen iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

Google Haritalara Kayıt Olma ile İlgili Anahtar Kelimeler

konya reklam ajansı, internet reklamları, adwords danışmanı, konya medya ajansları, konya reklam ajansı, reklam ajansı konya, adsense reklam verme, dijital pazarlama ajansı, konya dijital reklam ajansı, konya sosyal medya ajansları, kurumsal kimlik, kurumsal kimlik tasarımı, reklam verme, google ads reklamları, google ads reklam, reklam vermek, reklam ajansı, reklam ajansları, sosyal medya ajansı, konya seo uzmanı, seo danışmanı, google haritalara kayıt, işyeri konum ekleme, dükkan konumu ekleme, haritaya işyeri ekleme

BLOG

SON YAZILARIMIZ

Diğer yazılarımızı incelediniz mi?

Shopping Basket