konya-reklam-ajansi-2

Konya Reklam Ajansında Sizleri Neler Bekliyor?

Konya Reklam Ajansında Sizleri Neler Bekliyor?

Konya Reklam Ajansı ile Daha Fazla Ürün ve Hizmet Satın;

Konya Reklam Ajansı sizlere Daha fazla potansiyel müşteri. Daha fazla satış. Daha fazla gelir. Bu, art life dijital pazarlama hizmetleri sunar. Özel bir stratejinin yanı sıra IBM Watson ve Google AI’dan veriye dayalı öngörülerle, işletmenizin trafikten gelire kadar en önemli ölçümleri etkilemesine yardımcı olacağız.

Konya Reklam Ajansı Şirketinizi Büyütmek için Dijital Pazarlama Hizmetleri Sunuyor.

Konya Reklam Ajansı ile Dijital Pazarlama Hizmetleri Şirketinizle Tanışın — Art Life Dijital Pazarlama Ajansı
Altı milyondan fazla potansiyel müşteri ve müşterileri için Art Life endüstrinin önde gelen dijital pazarlama ajansıdır . Performans odaklı dijital pazarlama hizmetlerimiz, şirketinizin dönüşümleri iyileştirmekten marka bilinirliğini artırmaya kadar en zorlu hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Arama sonuçlarındaki sıralamanızı iyileştirmek için bir çevrimiçi pazarlama hizmetleri şirketi arıyor olun, web sitenizi bir pazarlama revizyonu için yeniden tasarlayın veya içerik pazarlama stratejinizi yenileyin, ödüllü ekibimiz ve özelleştirilmiş planlarımız mükemmel uyum sağlar.

Konya Reklam Ajansı Ekibimiz şirketinizin yanındayken size şu konularda yardımcı olabiliriz:

1) Daha fazla potansiyel müşteri elde edin
2) Erişiminizi artırın
3) Web sitesi deneyiminizi iyileştirin
4) Hedef kitlenizle etkileşim kurun
5) Müşterilerinizle bağlantı kurun

Bonus!
Konya Reklam Ajansı Olarak Aşağıda, çevrimiçi pazarlama hizmetlerimizin işletmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin!

Konya Reklam Ajansı Gerçek sonuçlar sağlayan dijital pazarlama hizmetleri sunar.

Art Life, tam hizmet veren bir web pazarlama firmasıdır; bu, SEO’dan dönüşüm analizine kadar her şeyi sunduğumuz anlamına gelir. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmetlerinden birkaç örnek:

1) Arama motoru optimizasyonu
2) Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı
3) Sosyal Medya Yönetimi
4) İçerik pazarlama
5) E-posta pazarlama
6) Metin yazarlığı
7) Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
8) Web sitesi tasarımı
9) Sesli Arama İçerik Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu;

İle alışveriş yapanların yüzde 80’i kendi ürün araştırma başlamadan çevrimiçi, bu Google, Bing ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında bir varlığa sahip kritik. İşte tam bu noktada performans odaklı arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetlerimiz devreye giriyor.

İşletmenize en iyi sonuçları sağlamak için özel SEO hizmetleri de sunuyoruz:

1) Yerel
2) E-ticaret
3) Girişim

Art Life Dijital pazarlama ajansının arama motoru optimizasyonu hizmetleriyle, tam olarak ne elde ettiğinizi bilirsiniz. Sihirli bir değnek veya gizemli bir ödeme yapısı yoktur. Her SEO hizmet planı, eyleme geçirilebilir çıktıların kendi listesiyle birlikte gelir, böylece yolun %100’ü hakkında bilgilendirilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetinden neler bekleyebileceğinizi görmek için SEO fiyatlandırmamıza göz atın !

Yine de SEO nedir ? Bu strateji, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmaya odaklanır. Arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmek için bir dizi teknik ve ödüllü ekibimizin uzmanlığından yararlanır.

Seo’nun Odak Noktası:

Arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alın ve işletmeniz daha fazla potansiyel müşteri, dönüşüm ve gelir sağlayabilir. Bu , kullanıcıların yüzde 75’i arama sonuçlarının ilk sayfasına bağlı kaldığı için daha fazla telefon görüşmesi, fiyat teklifi isteği, gönderi ve web sitesi trafiği anlamına gelir .

Bu dijital pazarlama hizmetinden emin değil misiniz? Müşterilerimizin bazı sonuçlarına bakın:

Dönüşümlerde yüzde 120 artış: Akıllı ve rekabetçi SEO stratejimizle filo yönetimi yazılımı geliştiren bir teknoloji şirketi olan müşterimize dönüşüm oranında yüzde 120 artış sağladık.

Siparişlerde yüzde 170 artış: Kişiselleştirilmiş yaklaşımımız ve yerel SEO hizmetlerimizle, yerel bir kaliteli yemek restoranı olan müşterimize ilk 30 günde rezervasyonlarını yüzde 90’dan fazla artırmalarında yardımcı olduk – genel olarak, çevrimiçi siparişleri arttı 170 oranında.

Randevu formlarında yüzde 300’lük bir artış: Müşterilerimizin sektörlerini ve işlerini öğrenmeye yönelik benzersiz adanmışlığımızla, bir HVAC şirketi olan müşterimizin aldığı randevu formlarının sayısını yüzde 300 oranında artırmayı başardık.

Başka bir vaka çalışması okumak ister misiniz? Organik iletişim formu gönderimlerini yüzde 70’ten fazla artıran Reynolds Building Solutions için SEO stratejimizin performansına derinlemesine bir göz atın !

İş ortağınız olarak Art Life Dijital Pazarlama Ajansı ile, gerçekleştirmek için SEO stratejinize güvenebilirsiniz.

Tıklama başına ödeme reklamcılığı
En uygun maliyetli reklamcılık stratejilerinden biri olarak – Google Ads’e harcanan her 1 TL için ortalama 8 TL getiri sağlar – tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı, her büyüklükteki ve pazardaki işletme için güvenilir bir seçimdir.

PPC, şirketinize anında rekabet avantajı sağlar.

Bu dijital pazarlama hizmetiyle, organik arama sonuçlarının üzerinde görünen bir reklam oluşturuyorsunuz. Ancak, PPC reklamlarıyla belirli anahtar kelimeleri ve kitleleri hedeflediğinizde, yalnızca belirli arama sonuçları için görünür.

Bu özellik, basılı reklamlara göre çok büyük bir avantajdır.

Ppc için ödeyeceğiniz tek zaman
Bilboard gibi basılı bir reklamla, büyük miktarda gösterim elde edersiniz, ancak az sayıda dönüşüm elde edersiniz. Ayrıca, yatırım getirinizi (YG) azaltabilecek önceden belirlenmiş, sabit bir ücret ödüyorsunuz.

Buna karşılık, PPC reklamınız için ödeyeceğiniz tek zaman, birisinin tıkladığı zamandır.

Bizim ile ödüllü takımın PPC bilgisi, hedef tüketicilerin satın almaya hazır reklamlar oluştururuz. Ayrıca , alışveriş yapanlara en iyi deneyimi sunmanızı sağlamak için reklamlarınızın kopyasından açılış sayfasına kadar her yönüne ince ayar yapıyoruz .

Bu örnek olay incelemeleriyle bu dijital pazarlama hizmetinin sizin için neler yapabileceği hakkında daha iyi bir fikir edinin:

PPC dönüşümlerinde yüzde 164’lük bir artış: İstanbul’daki bu otomobil ürünleri üreticisi, ekibimizle ortaklık kurarak, PPC reklamlarından elde ettikleri dönüşümleri yüzde 160’tan fazla artırdı.
PPC’nin etkinliğine derinlemesine bir bakış için, şirketin dönüşüm başına maliyetinde yüzde 20’lik bir düşüşe ve Google Ads’den gelen dönüşümlerde yüzde 108’lik bir artışa neden olan York Testere ve Bıçak örnek olay incelememizi inceleyin !

PPC ve SEO arasında tartışıyorsanız, sonuç almak için mükemmel ortaklardır.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Pazarlaması;
İşletmelerin yalnızca yüzde 26’sı sosyal medya kullanıyor , ancak kullanıcı satın almaları üzerinde muazzam bir etkisi var. Aslında, insanların neredeyse yüzde 75’i , ister spor ayakkabı, ister kalorifer yakıtı, isterse evleri için yeni bir zemin döşemesi satın alma kararı verirken sosyal medyayı kullanıyor .

Ortalama bir kullanıcı İnternet zamanının neredeyse yüzde 30’unu sosyal medyada geçiriyor.

Sosyal medya pazarlaması, Facebook’tan, Twitter’a, İnstagram’a ve Pinterest’e kadar sosyal medya platformlarında çevrimiçi varlığınızı geliştirmeye odaklanır. Bu strateji her zaman tanıtım amaçlı değildir – eğer öyleyse, muhtemelen istediğiniz sonuçları getirmiyor.

Bunun yerine sosyal medya yönetimi, takipçilerinizin deneyimine öncelik verir. Onlara alakalı, yüksek değerli içerik sağlar ve ayrıca marka bilinirliğini ve müşteri sadakatini artırabilecek ekibinizle etkileşime girmelerini ve etkileşimde bulunmalarını sağlar.

Sosyal medya (bizimki dahil) için birçok çevrimiçi pazarlama hizmeti de reklam içerecektir. Bu reklamlar, daha fazla takipçi kazanma hedeflerinize ve platformdaki kullanıcıların katılımına yönelik çalışabilir.

Bazı durumlarda sosyal medya, ürün satın alma gibi dönüşümleri de sağlayabilir.

Ekibinizdeki sosyal medya uzmanlarımızla, şirketinizin marka bilinirliği oluşturmasına, müşteri katılımını artırmasına ve müşteri geri bildirimlerini ve incelemelerini yönetmesine yardımcı olacak özelleştirilmiş bir sosyal medya planı geliştireceğiz .

İçerik Pazarlama:
Çevrimiçi pazarlama hizmetlerimizin temel özelliği, içerik pazarlama paketlerimizdir. İçerik pazarlamasına yatırım yapan işletmeler, içerik pazarlamasını atlayan şirketlerden altı kat daha fazla dönüşüm elde ettiğinden, bu hizmet paha biçilmezdir .

Her dijital pazarlama ajansı bu sonuçları sağlayamaz – ancak her ajans Art Life gibi değildir. İçerik pazarlamasına kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyoruz, bu nedenle ekibimiz sektörünüzü, hedef kitlenizi ve işinizi öğrenmek için zaman harcıyor.

Art Life reklam ajansı kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsiyor
Ayrıca, okunması gereken içeriği yazmaktan daha fazlasını yapıyoruz.

Ayrıca sosyal yardım yapıyoruz ve içeriğiniz için özel grafikler tasarlıyoruz. İçerik pazarlama ekibimiz, içeriğinizi SEO için de optimize eder, bu da hedef kitlenizdeki daha fazla kişinin blog yayınlarınızı, bilgi grafiklerinizi, ayrıntılı makalelerinizi ve daha fazlasını bulmasına yardımcı olur.

Sonuç, yalnızca sonuçları yönlendirmekle kalmayıp aynı zamanda izleyicilere değer sağlayan içeriktir.

Günümüzde dijital pazarlama çözümleri söz konusu olduğunda içerik pazarlaması bir zorunluluktur.

Eposta pazarlama:
E-posta pazarlaması, piyasadaki en uygun maliyetli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Tam olarak %4400 gibi son derece yüksek bir YG’ye sahiptir ve işletmenizin potansiyel müşteriler için akılda kalmasına yardımcı olur.

Sadece bu değil, aynı zamanda geçmiş müşterilerle iletişim kurmanın, mevcut müşterileri bilgilendirmenin ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmenin harika bir yoludur. Adres değişikliği veya yeni bir işe alım gibi işletme bilgilerini paylaşabilir veya özel indirimler ve kuponlar sağlayabilirsiniz!

E-posta pazarlamasının bir başka avantajı da, aşağıdakiler gibi diğer web sitesi pazarlama hizmetleri için bir çıkış noktası görevi görmesidir:

1) Video pazarlama
2) İçerik pazarlama
3) Sosyal medya pazarlamacılığı
4) E-postalarınıza, blogunuzdaki son gönderilerden alıntıların yanı sıra abonelerinize özel videolar ekleyebilirsiniz. Şirketinizi Facebook, Twitter veya Instagram’da takip etmek için harekete geçirici mesajlara (CTA’lar) sahip olabilirsiniz .

En iyi yanı, bu eklemelerin genellikle e-postalarınızın başarısını artırmasıdır. Örneğin video, tıklama oranlarını (TO) yüzde 300 artırabilir . Bu, yalnızca e-posta pazarlamasına değil, aynı zamanda video pazarlamasına yaptığınız yatırımın geri dönüşünü de sağlayabilir.

Bu İnternet pazarlama hizmetinin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı deneyime ve bilgiye sahip bir ortağa ihtiyacınız var.

Bu tür bir uzmanlık için Art Life Dijital Pazarlama Ajansına güvenirsiniz. 10 Yılı aşkın deneyimimiz ve ödüllü e-posta pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekiple, peşinde olduğunuz açık ve dönüşüm oranlarını artıran etkileyici e-posta pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı;

Web siteniz çoğu zaman potansiyel bir müşterinin markanızla yapacağı ilk etkileşimdir. Bu, onu son derece önemli ve herhangi bir dijital pazarlama kampanyasının gerekli bir parçası yapar.

Zaten sahip olduğunuz web sitesine güveniyorsanız, envanter aldığınızdan emin olun. Aşağıdaki öğeleri kontrol edin:

1) Isı duyarlı (akıllı telefonlar ve tablet etkin ve kullanılabilir)
2) Etkili bir gezinme çubuğuna sahiptir
3) İçerik sayfalarında resimler ve videolar gibi çeşitli multimedya içerir
4) Mobil uyumlu ve 4 saniye’de yükleme hızı
5) Bu, bir web tasarımının sahip olması gereken özelliklerin kapsamlı bir listesi olmasa da, kesinlikle en önemlilerinden bazılarıdır. Onlar olmadan, değerli müşterilerinizi kaybediyor olabilirsiniz.

Metin Yazarlığı;

İnternet İle alışveriş yapanların yüzde 70’i yazıları ile bir şirket hakkında bilgi edinmek için tercih, bu iyi yazılmış oluyor içerik oluşturmak için önemlidir – Hedef kitleye tıklayarak bir nedenin sağlamanız gerekir aynı konsept, PPC reklamlar için geçerlidir.

Bu nedenle dijital pazarlama hizmetleri grubumuz metin yazarlığı paketlerini içerir.

Çeşitli sektörlerde uzmanlaşmış olağanüstü bir metin yazarları ekibine sahibiz. Bu size yalnızca ilgi çekici değil, aynı zamanda bilgili içerik sağlar; bu, deneyimli bir kitleyle konuşurken kritik önem taşır.

Hizmetlerimiz ve sonuçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için portföyümüzü ziyaret edin ve referanslarımızı okuyun .

Özel bir pazarlama paketi arıyorsanız veya tam olarak neye ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, ücretsiz, bağlayıcı olmayan bir fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin . İşletmeniz, hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmekten ve size mükemmel şekilde uyan özel bir plan oluşturmaktan memnuniyet duyarız.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu;

Lider performans odaklı dijital pazarlama ajansı olarak sonuçların önemini anlıyoruz. Bu nedenle, çevrimiçi pazarlama hizmetlerimiz , şirketinize dönüşümlerinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda eyleme geçirilebilir bilgiler sağlayan dönüşüm oranı optimizasyonunu (CRO) da içerir .

Web sitenizi dönüşümler için optimize ederek, tüm dijital pazarlama stratejinizi geliştirirsiniz
Kapsamlı hizmetlerimizin bir parçası olarak ekibimiz, sektörünüz hakkında derinlemesine araştırma yapar. Ayrıca , web sitenizde, tasarım veya kopya düzenlemeleri gibi, kullanıcıları fiyat teklifi istemek gibi amaçladığınız eylemi tamamlamaya teşvik edecek olası değişiklikleri keşfetmek için A/B testini kullanırlar.

Web sitenizi dönüşümler için optimize ederek, tüm dijital pazarlama stratejinizi geliştirirsiniz. Bu, PPC kampanyanızda ve SEO stratejinizde daha büyük kazançlara yol açabilir. Bu, şirketiniz için daha fazla gelir anlamına gelir.

Sesli arama içerik optimizasyonu:
Alexa ve Siri gibi cihazlar yükselişteyken, birisinin kendi cihazına veya hoparlöre benzeyen bir cihaza konuştuğunu görmüş olmanız pek olası değildir. Sesli arama yükselişte ve web sitenizi bunun için optimize etmek önemlidir.

Sesli arama, bir komutu söylemenize olanak tanır ve cihazınız, Google’daki en iyi sonuçlara göre yanıtı döndürür. Araştırmalar, sesli arama sonuçlarının ağırlıklı olarak öne çıkan snippet’lere dayandığını veya yanıtları için sıfır sonuç konumlandırdığını göstermiştir; bu nedenle web sitenizi optimize etmek çok önemlidir.

İçeriğinizi sesli arama için optimize etmek için yalnızca birkaç ince ayar yapılacağından, harika bir SEO kampanyası, sesli arama optimizasyonu için harika bir başlangıçtır.

Neden dijital pazarlama hizmetlerini kullanmalısınız?
İşletmeniz neden dijital pazarlama hizmetlerini kullanmalıdır?

İşte çevrimiçi pazarlamanın faydalarından birkaçı.

Dijital pazarlama uygun maliyetlidir
Dijital pazarlama, geleneksel pazarlama yöntemlerine göre bütçe açısından daha fazla esneklik sunar .

Geleneksel yöntemlerle, genellikle bir TV reklamına veya reklam panosuna yatırım yapmak gibi büyük bir ön yatırım yapmanız gerekir.

Bu düşük giriş engelleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ’ler) daha büyük şirketlerle rekabet etmesini kolaylaştırır.

Dijital Pazarlama Ölçülebilir;

Dijital pazarlama yöntemleri interneti ve dijital teknolojileri kullandığı için sonuçlarınızı takip etmek daha kolaydır. Kampanyalarınızı takip etmek için yazılım konusunda sayısız seçeneğiniz var .

Geleneksel yöntemlerle, kampanyaları gerçek dünya sonuçlarıyla ilişkilendirmek genellikle daha zordur.

Çevrimiçi pazarlama çözümlerinin sağladığı gelişmiş izleme özellikleri, kampanyalarınızı daha doğru değerlendirmenize ve performanslarını artırmanıza yardımcı olur.

Dijital Pazarlama Hassas Hedeflemeye Olanak Tanır;

Çevrimiçi pazarlama hizmetleriyle, pazarlamanızı tam olarak hedeflemek çok daha kolaydır. Bu hedefleme yetenekleri, müşteri olma olasılığı en yüksek olan kitleye ulaşmanızı sağlayarak kampanyalarınızı daha doğru ve uygun maliyetli hale getirir.

Örneğin, çevrimiçi reklamları demografik bilgilere, geçmişteki çevrimiçi etkinliklere, ilgi alanlarına ve daha fazlasına dayalı olarak kullanıcılara hedefleyebilirsiniz. İçerik pazarlaması ile hedef kitlenizin ilgilendiği içerikleri oluşturursunuz, bu da web sitenize nitelikli müşteri adayları getirir.

Dijital Pazarlama Esnektir;

Veri toplarken ve işletmeniz için neyin işe yaradığı hakkında daha fazla bilgi edindikçe, kampanyalarınızı kolayca ayarlayabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmetleri ile hızlı bir şekilde değişiklik yapabilir ve yeni fikirleri test edebilirsiniz. Geleneksel pazarlama yöntemleri ile bunu yapmak çok daha zordur. Örneğin, genellikle bir reklam panosunu veya reklamı kampanyanızın sonuna kadar değiştiremezsiniz.

Dijital Pazarlama Kullanıcılara Bulundukları Yerde Ulaşır;

313 milyonu ABD’de olmak üzere dünya çapında 4,5 milyardan fazla insan interneti kullanıyor. Özellikle Türkiye’de internet kullanan sayısı 62 milyon kişi interneti kullanmaktadır. Yani nüfusa oranla aktif olarak %72’si internet kullanmaktadır. İnsanlar ayrıca 2021’de 50 milyondan fazla Türkiyeli çevrimiçi alışveriş yaparak ürün ve hizmet bulmak ve satın almak için internete yöneliyor .

İnternet pazarlama hizmetleri, insanlara ilgi duydukları konuları okurken, yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinirken ve alışveriş yaparken bulundukları yere ulaşmanızı sağlar.

Ayrıca, rakiplerinizin çevrimiçi kullanıcılara ulaşmak için halihazırda İnternet pazarlamacılığını kullanıyor olma ihtimali vardır, bu nedenle rekabette bir adım önde olmak için güçlü bir çevrimiçi varlığa ihtiyacınız vardır.

Art Life Dijital Pazarlama Hizmetlerinin Avantajları;

10 yılı aşkın tecrübemizle dijital pazarlama hizmetlerimiz size belirgin bir rekabet avantajı sunuyor. Bu nedenle dünyanın dört bir yanından şirketler, çevrimiçi pazarlama stratejileriyle Art Life Dijital Pazarlama Ajansını seçiyor ve güveniyor.

İnternet pazarlama hizmetlerimizin mükemmel olmasının birkaç nedeni şunlardır:

Dijital pazarlamaya iki yönlü bir yaklaşım getiriyoruz
Hizmetlerimizi orada en iyi yapan nedir?

Onlara hizmet ederken iki yönlü bir yaklaşım benimsiyor ve size en iyi sonuçları almak için özel bir kombinasyon kullanıyoruz.

Çoğu dijital pazarlama şirketi, web sitenizi bir numarada sıralamak amacıyla trafiğinizi artırmaktan veya arama motoru optimizasyonu hizmetleri gerçekleştirmekten bahseder. Ancak, en üst noktaya ulaştığınızda, web sitenizin trafiğini artırdığınızda ve ilk hedeflerinize ulaştığınızda ne olur?

Art Life Dijital Pazarlama Ajansı Olarak, web sitenizin trafiğini artırmak ve sitenizi arama motoru sonuçlarının en üstüne çıkarıyoruz – ancak ürünlerinizi satın alan veya iletişim formlarını dolduran kimse yoksa dünyadaki tüm trafiğin size yardımcı olmayacağını biliyoruz. , bu nedenle en önemli metriğe odaklanıyoruz yani dönüşümlere.

İki Yönlü Yaklaşım Grafiği;

Dijital pazarlama firmamız, öncelikle sitenizi işletmenizle, ürünlerinizle veya hizmetlerinizle en alakalı anahtar kelimeler için sıralayan kanıtlanmış SEO stratejileri kullanmaya odaklanır. Ardından, sitenizin içeriğini ve kalitesini iyileştirmeye odaklanırız, böylece daha fazla ziyaretçinin satın alma yapması veya bir form doldurması muhtemeldir, böylece sadece başka bir ziyaretçiden ödeme yapan bir müşteriye dönüşür.

Trafiğe ve dönüşümlere odaklanan bu iki yönlü yaklaşım, bizi diğer dijital pazarlama hizmeti sağlayıcılarından ayıran şeydir. Kimse önlem almıyorsa trafiğin anlamsız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, web siteleri oluşturuyor ve ziyaretçilerinizi motive eden etkileyici harekete geçirici mesajlar yazıyoruz.

En iyi dijital pazarlama ajanslarının dokunamayacağı sonuçlara yön veriyoruz
Çevrimiçi pazarlama hizmetleri aramaya başladığınızda, muhtemelen sonuçlarınızı çevrimiçi olarak iyileştirmenize yardımcı olabilecek bir ajans arıyorsunuz. Bunun daha fazla satış, daha iyi sıralama veya daha fazla hayran ve takipçi anlamına gelip gelmediği, anahtar daha fazlasıdır.

Size sadece marjinal olarak daha iyi sonuçlar verebilecek bir şirketle veya yatırım getirisi vaat edemeyecek dijital pazarlama hizmetleriyle neden yetinelim? Yüzde beş veya yüzde 10 gibi günlük hayatınızda göremediğiniz getirileri almaktan bıktınız mı?

Art Life Dijital Pazarlama Ajansı bundan daha iyi sonuçlar verir — gerçek sonuçların tam listesini burada görebilirsiniz. Müşterilerimizden bazıları, 90 gün boyunca satın alma işlemlerinde yüzde 4.000 artış veya arama motoru trafiğinde yüzde 2.700 artış gibi şaşırtıcı ölçümler deneyimledi.

Artan Trafik İstatistikleri;

Diğer İnternet pazarlama ajansları sonuçlarımıza uyamaz. Dijital pazarlama hizmetlerimizden yüzde beşten fazla artış istiyorsanız, +90539-513-73-70 numaralı telefondan Art Life Pazarlama Ajansını arayın ve web’den nasıl daha fazlasını elde edebileceğinizi öğrenin.

Kaliteli, güvenilir, kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz
Hepsinden iyisi, Art Life ekibi olarak bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Diğer firmalar gibi telefon aramalarından kaçmayız veya e-postaların gelen kutularımızda kalmasına izin vermeyiz. Size hemen geri dönüyoruz. Özel proje yöneticiniz, sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt verecek, herhangi bir sorunu bir geliştiriciye atayacak ve size yeni projeler veya istekler için bir zaman çizelgesi verecektir.

Sunduğumuz tüm dijital pazarlama hizmetlerinde kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimiz, sunduğumuz kalite düzeyi nedeniyle bizi seçti. Ancak, hizmetlerimizi benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde kişiselleştirdiğimiz için de bizi seçtiler. Her işin farklı olduğunu biliyoruz ve çevrimiçi ortamda başarılı olmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırız.

Şeffaflığı Standart Hale Getiriyoruz;

Diğer çevrimiçi pazarlama ajanslarından farklı olarak şeffaflığa odaklanıyoruz. İster dijital pazarlama hizmetlerimizin fiyatlandırmasını, ister en son PPC kampanyanızın sonuçlarını arayın, bunlara her zaman erişebilirsiniz.

Aslında, sektörde duyulmamış olan hizmet fiyatlarımızı çevrimiçi olarak yayınlıyoruz. Ayrıca, ekibinize özel bir fiyat teklifi sunduğumuzda, her hizmeti ve fiyatı açıklıyoruz. Bu şekilde, tam olarak ne elde ettiğinizi bilirsiniz.

İlgili Yazılar

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *