seo-konya

Konya Reklam Ajansı İşletmenizi Nasıl Optimize Eder?

Konya Reklam Ajansı İşletmenizi Nasıl Optimize Eder?

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri

Konya reklam ajansı ile arama motoru optimizasyonu veya SEO, potansiyel müşterilerin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arama motorlarında nasıl bulduğunu dikkate alır. SEO, web sitenize tutarlı bir nitelikli trafik akışı oluşturmak için arama motorlarında daha fazla görünürlüğü etkilemenin açık ara en iyi yoludur.

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri Hakkında;

Arama motorları, potansiyel müşterilerin ürününüzü bulmasını sağlayan ağ geçididir. Sektörünüzde bir rakip olmak istiyorsanız, şirketinizin alakalı anahtar kelimeler için ilk on arama sonucunda yer alması işletmeniz için çok önemlidir.

Aşağıdakilerle ilgileniyorsanız, Konya Reklam Ajansı Art Life SEO hizmetlerini almak için iletişime geçin:

1) Ayrıntılı rakip analizi yoluyla çevrimiçi arama pazarınızın rekabet gücünü ölçmek.

2) Yalnızca arama sorgularından sunduğunuz ürünlere ve/veya hizmetlere ilgi gösterdikleri için dönüşüm sağlama olasılığı çok daha yüksek olan potansiyel müşterilere ulaşmak.

3) Artan web sitesi trafiği, daha yüksek dönüşümler ve önemli bir yatırım getirisi elde etmek.

Web sitenizi optimize etmek için attığımız adımlar;

1. Araştırma
Nasıl araştırma yaptığımızı gösteren simgeler;
Web sitenizi en iyi şekilde optimize edebilmemiz için öncelikle işinizi, sektörünüzü, rakiplerinizi ve web sitenizden ne istediğinizi anlamamız gerekir.

Sizi tanıdıktan sonra, web sitenizi en iyi şekilde nasıl optimize edebileceğinize dair bir yol haritamız olacak.

Rakiplerinizin web sitelerinde ne yaptığını, neyin işe yaradığını ve neyle karşı karşıya olduğunuzu anlamak için derinlemesine rakip analizi yapacağız.

Ardından, neyle çalıştığımızı görmek ve oradan nereye gideceğimizi anlamak için mevcut web sitenizin bir site ve sunucu analizini yapacağız.

Son olarak, arzu ettiğiniz trafiği çekmeniz için web sitenizi geliştirmemize yardımcı olacak 200’den fazla site içi SEO faktörünü analiz edeceğiz.

2. Optimize et
Nasıl optimize ettiğimizi gösteren simgeler;
Artık işinize ve web sitenize dahil olan tüm faktörleri anladığımıza göre, optimizasyon sürecine başlayacağız.

Google’ın kim olduğunuzu ve web sitenizin kullanıcılara neler sunduğunu anlayabilmesi için web sitenizde büyük ve küçük değişiklikler yapacağız.

Bunu yapmak için, kullanıcıların dikkatini çeken başlıklar ve meta açıklamalar kullanacağız, hemen çıkma oranını düşürmek için web sitenizi hızlandıracak ve ziyaretçilerin kolayca dolaşabilmesi için site mimarinizi güncelleyeceğiz.

3. İçerik
Anahtar kelime araştırmasını nasıl yaptığımızı gösteren simgeler;
Anahtar kelime araştırması, her SEO kampanyasının kalbidir. Tüm araştırmayı sizin için yapacağız ve web sitenize en değerli trafiği çekmeye yardımcı olacak anahtar kelimeleri bulacağız.

Derinlemesine bir rakip analizi yaparak rakiplerinizin de kullandığı anahtar kelimelere dikkat edeceğiz. Ayrıca bir anahtar kelime eşleme raporu ve gelişmiş sıralama takibi alacaksınız.

4. Kazanılan Medya ve Bağlantılar
Medyayı nasıl kazandığımızı gösteren simgeler;
Art life dijital pazarlama ajansı, sitenizden bahsetme ve yüksek otoriteye sahip web sitelerinden bağlantılar kazanmaya kendini adamış bir ekibe sahiptir.

Sürecin bu bölümünde, içeriğinizi mümkün olduğunca çok kullanıcı tarafından görülecek şekilde tanıtacağız ve popüler bloglardan ve basın sitelerinden alakalı sözler alacağız.

Amacımız, sizin ve işletmeniz için viral bir pazarlama kampanyası oluşturmaktır.

5. Test
Nasıl test ettiğimizi gösteren simgeler;
Her şeyi birbirine bağlamak için, uyguladığımız tüm öğeleri test ederek web sitenizin dönüşüm huniniz aracılığıyla ziyaretçi çektiğinden emin olacağız.

Konya reklam ajansı olarak Harekete geçirici mesajlarınızın işini yaptığından emin olacağız ve değilse düzelteceğiz.

Arama motoru optimizasyonu, bir çevrimiçi İnternet pazarlama stratejisinin yalnızca bir parçası olabilir, ancak temel parçasıdır. Bu temeldir. Başka hiçbir şey yapmıyorsanız, arama motoru yerleşimi ve anahtar kelimeyle ilgili reklamcılık trafiğinizin yüzde 80 ila 90’ını oluşturabilir.

Ayrıca web sitenizi geliştirmeye devam etmeniz gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle işletmeniz için mümkün olan en yüksek yatırım getirisini elde etmek amacıyla web sitenizi geliştirmek için her zaman orada olacağız.

İşletmemin başarılı olması için SEO hizmetlerine ihtiyacı var mı?

Birçok kişi, web sitesi SEO hizmetlerinin işletmelerinin başarılı olması için gerçekten gerekli olup olmadığını merak ediyor . Cevap? Konya reklam ajansı ile İşletmenizin büyümesini ve gelişmesini istiyorsanız, SEO hizmetleri bunu yapmanın etkili bir yoludur.

Bir sayfalık arama motoru sonucunun önemini düşünün. Çoğu kişi bir arama motorunu kullanırken ikinci sayfaya bile tıklamaz ve çoğu tıklama ilk birkaç sonuç içinde gerçekleşir.

Bu, işletmenizin arama motoru sonuç sayfalarının veya SERP’lerin ilk birkaç sayfasında veya en azından ilk sayfasında yer almasını çok önemli hale getirir. Aksi takdirde, alışveriş yapanların sunduğunuz ürünler hakkında bir fikir edinmeleri pek olası değildir.

Bir maratonun sonunda bir limonata standına sahip olduğunuzu hayal edin. Diğer birçok limonata standı ile çevrilisiniz ve hepsi bitiş çizgisinde yer alırken, siz iki blok geridesiniz. Yorgun koşucular size ulaşamadan limonatalarını bitiş çizgisine daha yakın bir stanttan almış olurlar. Aynı şey arama motoru sonuçları için de geçerlidir. İlk sayfada, üste yakın bir yerde değilseniz, son derece değerli trafiği kaçırırsınız.

İlgili Yazılar

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *